Whatsapp Hattı

  • Yeşilova Mh. Turan Güneş Cd. No:514 İzmit/Kocaeli
  • +90 262 335 56 57

Whatsapp Hattı

HAKKIMIZDA

ELSO;

ELSO MÜHENDİSLİK SOĞUTMA VE TASARIM A.Ş. müşterilerinin yapacağı yatırımlara proje aşamasından anahtar teslimine kadar danışmanlık yaparak doğru bir yatırım yapılmasını sağlar.

1986 yılında endüstriyel soğutma alanında ticari hayatına başlayan ELSO MAKİNA, günümüze kadar yapmış olduğu makine ve techizat yatırımlarıyla hali hazırda birbiriyle de iç içe geçmiş olan Soğutma ve Dizayn alanında hizmet vermektedir.

ELSO soğutma alanında; soğuk hava deposu satış, projelendirme, montaj, montaj sonrası teknik servis ve süpermarket soğutma uygulamaları konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Soğutma sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için doğru bir şekilde tasarlanması ve ekipman seçilmesi gerekmektedir. ELSO soğutma cihazlarının doğru çalışabilmesi için kurulum aşamasında müşterilerine mühendislik bilgileri sunmakta ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak bir sistem kurmayı hedeflemektedir.

Bugüne kadar 5000’ i aşkın soğuk hava deposu ve 2000’ i aşkın market, kasap, şarküteri gibi mağazaların soğutma sistemlerini başarıyla kurmuş ve teknik destek sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren soğutma sistemini yapmış olduğu mağazaların tasarımlarını da şekillendiren ELSO Makine, 2014 yılında yapmış olduğu ahşap, inşaat ve mimari tasarım yatırımlarıyla market, kasap şarküteri, pastane, cafe, restaurant ve mağaza gibi projeleri anahtar teslim yapabilme yeteneği kazanmıştır.

Günümüzde ise ELSO, projenin zemin fayanslarından asma tavan uygulamalarına, manav reyonlarından unlu mamüller reyonuna kadar tüm demirbaş yatırımlarını kaliteli ve ekonomik bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

ELSO Soğutma ve Tasarım konusunda uzman mimar ve tasarımcı ile projenizi 3D modelleyerek projenizin bitmiş halini sizlere bire bir gösterir. Proje sonunda nasıl bir iş teslim alacağınızı bilecek ve gönül rahatlığıyla işi ELSO ekibine teslim edebileceksiniz.

ELSO ekibi olarak yapmış olduğumuz tasarımın öncelikle ön plana çıkmasından ziyade, satılan ürünü ön plana çıkararak, işletmenizin yüksek satış gücüne ulaşmasını hedefliyor, tasarımımızı ürünü ön plana çıkaracak şekilde yapıyoruz.

Deneyimli kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yıllardır müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyor, müşterilerimize her zaman doğru çözümü sunabilmek için bitmek bilmeyen bir azimle çalışmaya devam ediyoruz.

“Deneyimli Kadromuz ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla; Yıllardır Sizlere Hizmet Vermenin Gururunu Yaşıyoruz.”

Top