Market Dizayn

Market Dizayn

Market ve perakende sektöründe müşterinin algısını doğru bir şekilde yönlendirmenin bazı bilimsel kuralları vardır. Dolap ve raf yerleşimlerinden mağazada kullanılan renklere kadar hepsi müşterinin algısında ve alışveriş alışkanlığında değişiklikler oluşturur. Doğru projelendirilen bir marketin başarıya ulaşması için sağlam bir zemin hazırlanmış demektir.

Sonuç olarak tüm bu bilimsel gerçeklerden beslenen ve yıllar içinde tasarladığı yüzlerce marketten edindiği tecrübe ile ELSO yeni market açmak isteyen, marketinde değişiklik yapmak isteyen müşterilerine en doğru hizmeti verme hedefiyle çalışmaktadır.

ELSO SOĞUTMA & DESIGN olarak süpermarketinizin tabandan tavana uygulamasına, manav reyonlarından unlu mamül reyonlarına kadar tüm demirbaş yatırımlarını 3D modelliyor, kaliteli ve ekonomik bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

 Süpermarketinizin en uygun şekilde 3D tasarım ve projelendirmesini yapıyoruz. İnşaat aşamasından açılış aşamasına kadar tüm marketinizi anahtar teslim kuruyoruz.

 Yenilenen ahşap tasarım makina parkurumuzla birlikte süpermarketinizi modern yenilikçi fonksiyonel bir bakış açısıyla dekoratif olarak tasarlıyoruz.

 Şarküteri ve sütlük dolabı üzeri ahşap dekorasyon krom ve granit çalışma tezgahları, manav reyonları, unlu mamüller reyonları, kolon kaplamalar ile tüm marketimizi tasarlıyor ve uygulamasını yapıyoruz. Tasarımın öncelikle ön plana çıkmasından ziyade; satılan ürünü ön plana çıkararak marketin yüksek satım gücüne ulaşmasını hedefleyerek tasarımımızı ürünü ön plana çıkaracak şekilde yapıyoruz.