Merkezi Sistem Soğutma

standart-merkezi-sistem
mini-pack-merkezi-sistem
midi-pack-merkezi-sistem
screw-merkezi-sistem

Merkezi sistem soğutma ünitelerimiz; süpermarket soğutma uygulamarı, büyük soğuk hava depoları ve endüstriyel soğutma uygulamalarında geniş seçim aralağı sunmaktadır. Kullanım uygunluğuna göre standart merkezi sistem ünitesi, kompakt horizantal merkezi sistem ünitesi, kompakt vertical merkezi sistem ünitesi ve vidalı merkezi sistem ünitesi olarak kategorize edilmiştir. Tüm merkezi sistem ünitelerinin ortak özelliği kalitesini ispat etmiş ekipmanlarla donatılmış olmaları ve maksimum enerji tasarrufu sağlamak üzere tasarlanmış olmalarıdır.

Avantajları

 KALİTELİ 1. EKİPMAN

 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN BÜYÜK KONDENSER

 DÜŞÜK TİTREŞİM SEVİYESİ

 SAĞLAM ÇELİK GALVANİZLİ KABİN

 MİNİMUM SES SEVİYESİ

 ELEKTRONİK YAĞ SEVİYE KONTROL

 ENDÜSTRİYEL SOĞUK HAVA DEPOLARI VE SÜPER MARKET UYGULAMALARI

Teknik Özellikleri

 ELEKTROSTATİK BOYALI GALVANİZ KABİN

  ALÇAK YÜKSEK BASINÇ PROSESTATI

 YAĞ BASINÇ PROSESTATI

 MİNİMUM SES SEVİYESİ

 KÜRESEL VANA

 DEPO

 YAĞ AYIRICI

 YAĞ DEPOSU

 BASMA HATTI KOLLEKTÖRÜ

 DÖNÜŞ HATTI KOLLEKTÖRÜ

 YAĞ HATTI KOLLEKTÖRÜ

 KOVAN FİLTRE

 GÖZETLEME CAMI

 AXİAL FAN (AVRUPA)

 EMNİYET VENTİLİ

 EMİŞ AKÜMÜLATÖRÜ

 EMİŞ FİLTRESİ

 PRESYON HATTI TİTREŞİM ÖNLEYİCİ

 EMİŞ HATTI TİTREŞİM ÖNLEYİCİ

 ELEKTRONİK YAĞ SEVİYE REGÜLATÖRÜ

 YAĞ FİLTRESİ

 KADEME KONTROL CİHAZI

 İNVERTÖR

 ALÇAK YÜKSEK  BASINÇ MANOMETRESİ

 AKUSTİK SES İZOLASYONU

 MAX KORUMALI ELEKTRİK PANOSU

Standart Merkezi Sistem

Standart merkezi sistemler büyük soğuk hava depoları ve süpermarket soğutma uygulamaları için tasarlanmıştır. Cihaz ELSO’nun özel tasarladığı şaseye toplanır. Sistemin kondenseri ayrı sevk edilmektedir. 2 kompresörden 8 kompresöre kadar geniş aralıklarda seçim sunmaktadır.

Mini Pack Merkezi Sistem

Kondenseri üzerinde yatay olarak tasarlanmış Mini Pack Merkezi Sistem cihazları tüm sistemi içinde barındırarak paket bir çözüm sunmaktadır. Yer problemi olan projelerde avantaj sağlamaktadır. Sevkiyatı ve montajı kolay, kompakt bir yapıya sahiptir.

Midi Pack Merkezi Sistem

Midi pack merkesi sistem ses ve yer problemi olan yerler için özellikle süpermarket uygulamaları için mükemmel uygunluktadır. İnvertör seçeneği ile extra enerji tasarrufu opsiyonu mevcuttur. Opsiyonel olarak kompresör ünitesine akustik ses izolasyonu yapılarak ses seviyesi ultra minumum seviyeye düşürülebilir.

Standart Merkezi Sistem

Standart Merkezi sistemler büyük soğuk hava depoları ve süpermarket soğutma uygulamaları için tasarlanmıştır. Cihaz ELSO’nun özel tasarladığı şaseye toplanır. Sistemin kondenseri ayrı sevk edilmektedir. 2 kompresörden 8 kompresöre kadar geniş aralıklarda seçim sunmaktadır.

Mini Pack Merkezi Sistem

Kondenseri üzerinde yatay olarak tasarlanmış Mini Pack Merkeiz Sistem cihazları tüm sistemi içinde barındırarak paket bir çözüm sunmaktadır. Yer problemi olan projelerde avantaj sağlamaktadır. Sevkiyatı ve montajı kolay, kompakt bir yapıya sahiptir.

Midi Pack Merkezi Sistem

Midi Pack Merkezi Sistemleri ses ve yer problemi olan yerler için özellikle süpermarket uygulamaları için mükemmel uygunluktadır. İnvertör seçeneği ile extra enerji tasarrufu opsiyonu mevcuttur. Opsiyonel olarak kompresör ünitesine akustik ses izolasyonu yapılarak ses seviyesi ultra minumum seviyeye düşürülebilir.