Soğuk Oda Panelleri

Soğuk Oda Panelleri

Soğuk hava deposunun minimum enerji sarfiyatı, sağlamlığı, hijyeni gibi hususlarda kullanılan panelin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Projelerinizde ELSO olarak tüm teknik değerleri en üst düzeylerde, yanmaz sınıfında ki soğuk oda panellerimizi kullanıyoruz.

Dış yüzey: 0.50 mm kalınlıkta net kaplama alanı 1140 mm, görünen tarafı 5-7 mikron astar +18-20 mikron polyester boyalı RAL 9002, diğer tarafı alt yüzeyi 5-7 mikron gri epoxy astar boyalı PUR uyumlu Galvaniz Sac, EN 1396 toleranslarına uygundur.

İç yüzey: 0.50 mm kalınlıkta ,görünen tarafı 5-7 mikron astar +18-20 mikron polyester boyalı RAL 9002, diğer tarafı alt yüzeyi 5-7 mikron gri epoxy astar boyalı PUR uyumlu Galvaniz Sac, EN 1396 toleranslarına  uygundur. Poliüretan kalınlığı 80 mm‘dir. Köpük yoğunluğu 40-42 kg/m3 olup ‘HARDFOAM’ kategorisine girmektedir. Toleranslar Alman İnşaat Denetimi ve Hukuku Enstitüsü tarafından onaylanan Z-10. 4-157 kuralları çerçevesindedir. DIN 4102 Normuna uygun olarak B s2 d0 yanmaz özelliğe sahiptir.

Paneller içerisinde firmamıza özel dizayn edilmiş, çift işlemli (kavrama ve çekme) krom kilitler kullanılmaktadır. Yüksek ısı yalıtımı sağlayan özelliği ile önemli oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Endüstriyel tesislerde, sanayi tipi yapılarda kullanılabilen soğuk depo panelleri modüler olduğu için, montaj esnasında da zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Panellerin iç ve dış yüzeyleri isteğe bağlı Poly, Pvc veya CRNI olarak üretilmektedir. Panellerimiz 60, 80, 100, 120, 150, 180 ve 200 mm kalınlığında geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Kurulum

Projelerimizde özel yanmaz panel kullanıyoruz.

Paneller içerisinde firmanıza özel dizayn edilmiş, çift işlemli (kavrama ve çekme) krom kilitler kullanılmaktadır. Yükse ısı yalıtımı sağlayan özelliği ile önemli oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Endüstriyel tesislerde, sanayi tipi yapılarla kullanılabilen soğuk depo panelleri modüler olduğu için, montaj esnasın da zaman tasarrufu sağlamaktadır.