Split Soğutma Sistemleri

Split Soğutma Sistemleri

Split soğutma sistemlerimiz en küçük soğutma uygulamasından endüstriyel bir soğutma uygulamasına kadar hitap edecek düzeyde zengin çeşitliliğe sahiptir. Kullanım uygunluğuna göre hermetik split ünitesi, yarı hermetik split ünitesi, invertörlü split ünitesi, şoklama split ünitesi, scroll split ünitesi ve sulu kondenserli sistem split ünitesi olarak kategorize edilmiştir. Tüm split ünitelerinin ortak özelliği kompakt yapıları, maximum enerji tasarruflu olmaları ve kaliteli ekipmanlarla tasarlanmış olmalıdır.

Avantajları

MAXİMUM SESSİZLİK

ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN BÜYÜK KONDENSER

KOLAY PERİYODİK BAKIM

KALİTELİ 1. SININF EKİPMANLAR

VİBRASYONSUZ ÇALIŞMA

MAX. KORUMALI ELEKTRİK PANOSU

MONTAJ KOLAYLIĞI

Teknik Özellikler

ELEKTRO STATİK BOYALI GALVANİZ KABİN

 YAĞ AYIRICI

ALÇAK YÜKSEK BASINÇ PROSESTATI

 AXIAL FAN (AVRUPA)

AKUSTİK İZOLASYON SESSİZ ÇALIŞMA 

 SELENOİD VALF

MAX. KORUMALI ELEKTRİK PANOSU

 FAN HIZ KONTROL

YÜKSEK SICAKLIĞA DAYANIKLI KONDENSER

 GÖZETME CAMI

 ALÇAK YÜKSEK BASINÇ MONOMETRESİ

LİKİT DEPOSU

 İNVERTÖR

 FİLTRE

Hermetic Split Cihazı

Hermetik tip split üniterleri düşük soğutma kapasiteleri için uygun bir çözümdür. Küçük ve orta ölçekli soğuk odalar ve teşhir reyonları için tasarlanmıştır. Küçük kompakt yapısıyla montajı ve bakımı kolayıdır. Ses seviyesi minimum düzeydedir.

Semi Hermetik Split Cihazı

Semi hermetik split Cihazları orta ve büyük ölçekli soğutma sistemleri için uygundur. Sistemde kullanılan kaliteli kompresörler ve ekipmanlar sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışması için tasarlanmıştır.

Scroll Split Cihazı

Scroll Split Cihazlarımız yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yarı hermetik split cihazları invertör ile kurgulanarak, optimum soğutma gücünü en düşük enerji maliyetleriyle çözmek mümkün olmuştur.

Industial Split Cihazı

Industrial Split Cihazları -40 C şok odaları için özel üretilmiş cihazlardır. Çift kademeli kompresör veya vidalı kompresör ile tasarlanmaktadır. Yüksek soğutma performansı sağlayarak ürünleri hızlı bir şekilde istenilen düzeye getirmektedir.